Champagne met Aardbei Glijmiddel
Lekkere massage gel met de erotische geur en smaak van aardbeien en champagne. Ideaal voor massage en/of glijmiddel. Maar gebruik het ook eens bij orale sex….. Niet vet en in water oplosbaar. 100% Condoom vriendelijk.
Inhoud 50 ml
Waarschuwing
Dit product is geen voorbehoedsmiddel en bevat geen zaaddodende stoffen. Het is wel wateroplosbaar en het geeft geen vlekken.
Vermijd ieder contact met de ogen. In geval van irritatie stoppen met het gebruik. Als de irritatie aanhoudt of als je nooit zonder product kunt, raadpleeg dan een arts/apotheker.
Buiten direct zonlicht bewaren op een droge, koele plaats. Na openen binnen drie maanden gebruiken. Buiten het bereik van kinderen houden.
Dit product mag alleen worden verkocht aan personen boven de 18 jaar of ouder
Lees voor het gebruik altijd de gebruiksaanwijzing/bijsluiter
Ingrediënten
aqua, glycerin, hydroxyethyl cellulose, sodium benzoate, potassium sorbate, propylene glycol, aroma, lactic acid, sodium saccharin, paullinia cupana seed extract
EAN: 4024144620586
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.