Antigrippine Paracetamol met Coffeïne en Vitamine-C 250mg-25mg-25mg 20 stuks
Voel je je niet lekker en heb je last van hoofdpijn, spierpijn of koorts? Dan kan Antigrippine Paracetamol met Coffeïne en Vitamine-C je helpen om je snel weer beter te voelen. Deze tabletten zijn speciaal ontwikkeld om verschillende soorten pijn en koorts te verlichten, zodat je je dagelijkse activiteiten weer kunt oppakken.
Waarvoor te gebruiken?
Antigrippine Paracetamol met Coffeïne en Vitamine-C kan gebruikt worden bij:
- Hoofdpijn
- Spierpijn
- Koorts
Het is een handig middel om in huis te hebben, vooral tijdens de koudere maanden van het jaar.
Hoe te gebruiken?
Het is belangrijk om de aanbevolen dosering te volgen. Neem de tabletten in met voldoende water. Lees altijd de bijsluiter voor de juiste dosering en gebruiksaanwijzing.
Belangrijke informatie:
- Gebruik dit middel niet als je allergisch bent voor een van de bestanddelen.
- Raadpleeg een arts of apotheker als je andere medicijnen gebruikt, zwanger bent of borstvoeding geeft.
- Overschrijd de aanbevolen dosering niet.
- Niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
- Bewaar het middel op een droge en koele plaats, buiten bereik van kinderen.
- Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Inhoud 20 stuks
Ingrediënten
Werkzame stoffen: paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. Hulpstoffen: cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954) en magnesiumstearaat (E 470B)
Let op dit is een geneesmiddel:
Waarschuwing
Let op: Dit is een geneesmiddel! Nooit de maximale dagdosering overschrijden!
Voor geneesmiddelen geldt maximaal 3 stuks per product per klant.
In geval van aanhoudende klachten stoppen met het gebruik en raadpleeg uw arts/apotheker.
Buiten direct zonlicht bewaren op een droge, koele plaats. Buiten het bereik van kinderen houden.
Dit product mag alleen worden verkocht aan personen boven de 16 jaar of ouder
Lees voor het gebruik altijd de gebruiksaanwijzing/bijsluiter
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.